امروز: شنبه, ۲۳ تیر ۱۴۰۳ برابر با ۰۷ محرّم ۱۴۴۶ قمری و ۱۳ ژوئیه ۲۰۲۴ میلادی
سه شنبه, ۰۳ تیر ۱۳۹۹ ۱۲:۴۷
۰
۰
نسخه چاپی

قرارداد فروش لوازم و تجهیزات آتش نشانی

قرارداد فروش لوازم و تجهیزات آتش نشانی
به گزارشتمیم نیوز

 

این قرارداد در تاریخ ....... بین شرکت ............. به نمایندگی آقای ...........که ذیلاً خریدار نامیده می شود از یک طرف و شرکت ........ به نمایندگی آقای ......... به نشانی ......................... کوچه ........ شماره ....... که ذیلاً فروشنده نامیده می شود از طرف دیگر منعقد و طرفین ملزم به اجرای مفاد آن گردیدند.

ماده 1 – موضوع قرارداد :

فروش ....... قلم لوازم و تجهیزات آتش نشانی به تعداد و شرح مندرج در لیست پیوست قرارداد.

ماده 2 – مدت و محل تحویل :

مدت تحویل موضوع قرارداد از روز ...... الی ....... روز از تاریخ عقد قرارداد با توجه به زمان های مندرج در لیست پیوست قرارداد و محل تحویل به صورت ..... در یکی از گمرکات ........ می باشد.

ماده3 – مبلغ قرارداد :

بهای کل موضوع قرارداد با احتساب کلیه هزینه های ارزی، حمل، بیمه تا تحویل در محل و با توجه به مشروح قیمت های مندرج  لیست پیوست قرارداد جمعاً به مبلغ .......... ریال می باشد.

ماده 4 – نحوه پرداخت :

1-    ........... بهای کل موضوع قرارداد به مبلغ ......... ریال به صورت پیش پرداخت حداکثر تا ....... روز پس از عقد قرارداد از طرف خریدار در مقابل دریافت ....... فقره سفته معتبر مبلغ ذکر شده به فروشنده پرداخت می گردد.
2-    باقیمانده بهای کل موضوع قرارداد مبلغ ......... ریال حداکثر ظرف ...... روز پس از ورود آخرین کالا در محل تحویل در مقابل تسلیم کلیه مدارک و اسناد مربوطه به ترخیص می باشد.

ماده 5 – سپرده حسن انجام کار :

فروشنده معادل ... درصد کل مبلغ قرارداد معادل (................... ریال) به صورت سفته معتبر به عنوان سپرده حسن انجام کار تسلیم خریدار می نماید سپرده مزبور ظرف ......... روز پس از ترخیص کالا و با توجه به مفاد قرارداد به فروشنده مسترد خواهد شد.

ماده 6 – تاخیر در انجام کار :

الف – فروشنده تعهد می نماید چنانچه در تحویل کل یا جز موضوع قرارداد در موعد مقرر تاخیر نماید و این تاخیر معلول موارد غیر مترقبه، عوامل قهری و تغییر قوانین به نحوی که مانع ورود کالای موضوع قرارداد به داخل کشور می گردد نباشد، برای هر ....... روز تاخیر معادل ............ بهای کالای تحویل نشده موضوع قرارداد را خسارت تاخیر بپردازد.
ب – چنانچه مدت تاخیر از ......... روز تجاوز گردد خریدار مختار است قرارداد را فسخ و موضوع قرارداد را به هر نحوی که مقتضی بداند انجام دهد و اگر در نتیجه این اقدام متحمل پرداخت وجوهی بیش از مبلغ قرارداد شود وجه مزبور را از محل سپرده یا به هر طریق دیگر که صلاح بداند استیفا نماید.

ماده 7 –

در صورت تخلف فروشنده از هر یک از تعهدات ناشی از مواد این قرارداد خریدار حق خواهد داشت، قرارداد را فسخ و سپرده حسن انجام کار را به نفع خود ضبط و خسارت ناشی از فسخ را از اموال و مطالبات فروشنده استیفا و وصول نماید.

ماده 8 –

در صورت شمول هرگونه عوارض و مالیات و سایر حقوق دولتی تا زمان تحویل به عهده فروشنده می باشد.

ماده 9 –

1-    فروشنده متعهد است کلیه اسناد و مدارک مربوط به خرید و ترخیص کالا را به نام شرکت ...... تسلیم خریدار نماید.
2-    کلیه هزینه های ترخیص و انبارداری به عهده خریدار می باشد.
3-    سفته های معتبر قید شده در ماده ..... قرارداد پس از تسویه حساب نهایی آزاد و به فروشنده مسترد خواهد شد.

ماده 10 –

این قرارداد در ...... برگ و ......... ماده و در ........ نسخه تنظیم و به امضا طرفین رسیده و از تاریخ عقد قرارداد لازم الاجرا می باشد.


                               شرکت خریدار                                                       شرکت فروشنده

 

بیشتر بخوانیم:

قرارداد های مربوط به فروش اقساطی

 قرارداد خدمات رانندگی

قرارداد خرید دستگاه و لوازم جانبی تست و راه اندازی، تامین قطعات یدکی با دوره تضمین ...... ساله

 قرارداد بیمه مسئولیت مدنی کارفرما در برابر کارکنان+ 0
مخالفم - 0
نظرات : 0
منتشر نشده : 0

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید

تمام حقوق مادی و معنوی این پایگاه محفوظ و متعلق به تمیم خبر می باشد.
هرگونه کپی و نقل قول از مطالب سايت با ذكر منبع بلامانع است.