امروز: دوشنبه, ۱۰ مهر ۱۴۰۲ برابر با ۱۷ ربيع الأول ۱۴۴۵ قمری و ۰۲ اکتبر ۲۰۲۳ میلادی
چهارشنبه, ۲۵ تیر ۱۳۹۹ ۱۱:۴۳
۰
۰
نسخه چاپی

قرارداد حق العمل کاری (عملیات بازرگانی، خرید اقلام)

قرارداد حق العمل کاری (عملیات بازرگانی، خرید اقلام)
به گزارشتمیم نیوز

 

آمر شرکت ......... به نمایندگی آقای ......... به نشانی ................. مامور شرکت ....... به شماره ثبت ............. در اداره ثبت شرکت ها .......... به نمایندگی .......... آقای ......... به نشانی ....................... خیابان ............

1-موضوع حق العمل کاری :

عبارت است از انجام کلیه عملیات بازرگانی مربوط به خرید اقلام مندرج ....... با مشخصات فنی که جزءلایفنک قرارداد حاضر محسوب می گردد از مرحله اخذ استعلام و پرفروما تا مرحله انعقاد قرارداد و ترخیص و تحویل کالا.

2- مبلغ حق العمل کاری :

مقرر گردید مبلغ ........... ازکل مبلغ پیشنهادی که به پیوست قرارداد حاضر می باشد به عنوان حق العمل مامور پرداخت گردد.

شروط قرارداد :

1-    این قرارداد در چارچوب مقررات مواد 357 الی 376 قانون تجارت منعقد شده است.
2-    آمر با اطلاع از مفاد و جرئیات قرارداد پیشنهادی فروشنده با تقبل کلیه مسئولیت های قانونی، قراردادی و پذیرش همه حقوق و تعهدات و تکالیف قراردادی از بابت خسارت پیش بینی شده، تعهدات قابل انجام و غیره مبادرت به تنظیم قرارداد حق العمل کاری حاضر نموده و مکلف و متعهد است به عنوان آمر قانونی، مطابق با مقررات قانون تجارت نسب به ایفای تعهدات مربوطه در زمان های پیش بینی شده در قبال مامور انجام وظیفه نماید و هیچ مسئولیتی از ناحیه حق العمل کار در قابل فروشنده مقدور نیست.
3-    کلیه مخارج و هزینه هایی که مامور در راستای معامله پیشنهادی مذکور انجام می دهد مطابق باماده 368 قانون تجارت به عهده آمر می باشد (کلیه هزینه های مستقیم و غیر مستقیم تا مرحله نهایی کالا توسط مامور فاکتور شده و یا اسناد مثبته مربوطه به آمر ارائه خواهد شد).
4-    آمر متعهد است ظرف مدت .... روز پس از امضای قرارداد خاضر نسبت به پرداخت نقدی مبلغ کل قرارداد منعقده با فروشنده به حاب سپرده ارزی ......... بانک ....... شعبه ......... کد .......... به نام شرکت ........... اقدام نماید.
5-    مامور موظف است معادل وجه دریافتی بند 4 ضمانت نامه ای به عنوان تضمین حسن انجام کار در اختیار خریدار قرار دهد که در صورت عدم انجام تعهد طبق برنامه ریزی انجام شده خریدار می تواند ضمانت نامه مذکور را وصول نماید و نسبت به استیفاء خسارات وارده از محل ضمانت نامه مذکور اقدام نماید.
6-    آمر موظف است به محض امضا قرارداد ترتیبی را اتخاذ نماید تا مبلغ قرارداد در مدت مقرر در ماده 3 در وجه مامور پرداخت گردد در غیر این صورت خسارت احتمالی متوجه آمر می باشد.
7-    آمر موظف است ضمانت نامه مندرج در بند 5 را پس از تحویل کالا به مامور مسترد نماید.
8-    محل تحویل موضوع قرارداد ......گمرک ...... می باشد (اینکوترمز ......... زمان تحویل یک هفته پس از پرداخت وجه اقلام موضوع قرارداد خواهد بود مسئولیت ترخیص و هزینه های داخل کشور به عهده آمر خواهد بود.
9-    آمر تعهد می نماید در زمان اعلام شده از سوی فروشنده نماینده خود را به محل مندرج در بند 8 تحویل گیری موضوع قرارداد اعزام نماید.
10-    مبلغ پیشنهادی طرف قرارداد در تنظیم و امضا قرارداد مورد قبول آمر بوده و به مامور اجازه داده می شود تا مطابق با متون ارائه شده نسبت به انجام معامله مذکور اقدام گردد.
11-    آمر متعهد است ظرف مدت ...... روز پس از امضای قرارداد حاضر نسبت به پرداخت نقدی ..... دلار ... به عنوان مبلغ قرارداد منعقده با فروشنده و علی الحساب هزینه های مربوطه به حساب سپرده ارزی ......... بانک ........ شعبه .... کد ...... به نام ..... پرداخت نماید.


                                 آمر شرکت                                                                       مامور شرکت
                            به مدیریت عاملی                                                                 به مدیریت عاملی

 

بیشتر بخوانیم:

 قرارداد حق العمل کاری خرید، فروش، نصب و راه اندازی تجهیزات

قرارداد فروش اقساطی شرکت با تمامی اموال، تعهدات و نیروها+ 0
مخالفم - 0
نظرات : 0
منتشر نشده : 0

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید

تمام حقوق مادی و معنوی این پایگاه محفوظ و متعلق به تمیم خبر می باشد.
هرگونه کپی و نقل قول از مطالب سايت با ذكر منبع بلامانع است.