امروز: دوشنبه, ۲۰ آذر ۱۴۰۲ برابر با ۲۷ جمادى الأول ۱۴۴۵ قمری و ۱۱ دسامبر ۲۰۲۳ میلادی
پنج شنبه, ۳۰ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۳۷
۰
۰
نسخه چاپی

قرارداد فروش، حمل وتحویل اجناس و کالاها با نصب و راه اندازی

قرارداد فروش، حمل وتحویل اجناس و کالاها با نصب و راه اندازی
به گزارشتمیم نیوز

 

این قرارداد فی مابین شرکت ...... ب نمایندگی آقای ........... مدیرعامل به نشانی .............. که خریدار نامیده می شود از یک طرف و شرکت ........ به نمایندگی ........ به نشانی ........ تلفن ........ که فروشنده نامیده می شود با شرایط ذیل منعقد می گردد :

ماده 1 – موضوع قرارداد :

عبارت است از فروش حمل و تحویل اجناس و کالاهای خریداری شده به شرح پیوست شماره ............ می باشد.
طبق مجوز نامه شماره ........ مورخ ..... و مصوبه هیئت مدیره مورخ ......... و پیشنهاد ........ شماره ..... مورخ ..... فروشنده .......... این قرارداد منعقد و لازم الاجرا می گردد.

ماده 2 – مبلغ کل قرارداد :

بهای مورد معامله برای فروش حمل و تحویل کالاها و اجناس خریداری شده موضوع ماده یک به مبلغ کل ...... ریال (معادل ............ تومان) تعیین گردید و فروشنده موظف است در قبال اخذ پیش پرداخت به مبلغ ........... ریال (معادل .......... تومان) درصد مبلغ قرارداد چک و یا سفته معادل مبلغ پیش پرداخت به خریدار تسلیم نماید.

تبصره 1 – باقی مانده مبلغ قرارداد پس از تحویل کامل موضوع قرارداد و تایید گروه کارشناسان خریدار در قبال ارائه فاکتور و کسر پیش پرداخت به فروشنده پرداخت خواهد شد بدیهی است چنانچه موضوع قرارداد مورد تایید خریدار واقع نشود فروشنده موظف است مورد معامله را به هزینه خود مسترد نماید.

ماده 3 – موعد تحویل کالای ذکر شده در پیوست شماره ..... از تاریخ اخذ پیش پرداخت / مبادله قرارداد فی مابین تعیین گردید.

ماده 4 – فروشنده موظف اتس کالای مورد قرارداد را به محل ....... واقع در ...... حمل و تحویل نماید و از این بابت وجهی به فروشنده پرداخت نخواهد شد.

ماده 5 – موضوع قرارداد پس از نصب و راه اندازی به مدت ..... ماه تحت گارانتی یا تضمین فروشنده قرارداد و کلیه هزینه تعمیرات و تعویض قطعات در طول مدت گارانتی یا تضمین به عهده فروشنده می باشد.

ماده 6 – فروشنده مکلف است به منظور حسن انجام تعهدات خود در تحویل کالای مورد قرارداد چک یا سفته معادل .... درصد مبلغ کل قرارداد را که تا پایان موعد گارانتی اعتبار داشته باشد به خریدار تحویل نماید بدیهی است این سپرده پس از تایید موضوع قرارداد توسط خریدار و در پایان دوران تضمین یا گارانتی به فروشنده مسترد خواهد شد.

ماده 7 – در صورتی که فروشنده در انجام موضوع قرارداد تاخیر غیر مجاز داشته باشد خریدار به ازاء هر روز تاخیر مبلغ ....... ریال به عنوان دیرکرد از مطالبات فروشنده کسر خواهد کرد در صورتی که این تاخیر بیش از ..... ماه به طول انجامد خریدار محق به فسخ قرارداد و ضبط و برداشت چک های تضمین حسن انجام کار و پیش پرداخت فروشنده خواهد بود.

ماده 8 – چنانچه به تشخیص خریدار کالاهای مورد قرارداد تحویل شده مطابق با مشخصات ارائه شده موضوع ماده یک این قرارداد و پیوست شماره ..... نباشد در این صورت فروشنده موظف است نسبت به تعویض آن طبق شرایط مورد توافق اقدام نماید در غیر این صورت خریدار می تواند نسبت به فسخ قرارداد به طور یک جانبه اقدام و مبالغ سپرده را ضبط و برداشت نماید و فروشنده حق هر گونه اعتراضی را از خود سلب و ساقط نمود.

ماده 9 – فروشنده حق واگذاری موضوع قرارداد کلاً و جزاً به اشخاص ثالث را نخواهد داشت.

ماده 10 – این قرارداد در 10 ماده و یک تبصره و .... نسخه تنظیم و به امضا طرفین قرارداد رسیده است و هر ...... نسخه حکم واحد را دارد و پس از تبادل بین طرفین لازم الاجرا است.


              شرکت فروشنده                                                                                     شرکت خریدار
             به مدیریت عاملی                                                                                   به مدیریت عاملی

 

بیشتر بخوانیم:

 قرارداد مشارکت مدنی در برداشت سود خالص از فعالیت اقتصادی

 قرارداد کارگزاری (امور مطالعات تدارکاتی اجرائی)

 قرارداد خرید کالا از کشورهای خارجی

 قرارداد بیمه مسئولیت مدنی ناشی از اجرای عملیات ساختمانی شرکت های پیمانکاری+ 0
مخالفم - 0
نظرات : 0
منتشر نشده : 0

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید

تمام حقوق مادی و معنوی این پایگاه محفوظ و متعلق به تمیم خبر می باشد.
هرگونه کپی و نقل قول از مطالب سايت با ذكر منبع بلامانع است.