امروز: یکشنبه, ۲۱ خرداد ۱۴۰۲ برابر با ۲۲ ذو القعدة ۱۴۴۴ قمری و ۱۱ ژوئن ۲۰۲۳ میلادی
دوشنبه, ۱۱ اسفند ۱۳۹۹ ۱۴:۰۱
۰
۰
نسخه چاپی

قرارداد قبول، تحویل، مبادله، توزیع مرسولات پستی

قرارداد قبول، تحویل، مبادله، توزیع مرسولات پستی
به گزارشتمیم نیوز

 

این قرارداد بین منطقه پستی ........... وبه نمایندگان آقایان ......... مدیرکل و .......... ذیحساب که در این قرارداد اختصاراً (پست) نامیده می شود و ......... به نمایندگی ........ که اختصاراً (طرف قرارداد) نامیده می شود منعقد گردیده و طرفین ملزم به رعایت مفاد آن می باشند.

ماده 1 – موضوع قرارداد :

الف – عبارت است از قبول ، تحویل، مبادله، توزیع مرسولات پستی طرف قرارداد در اسرع وقت، طبق برنامه زمان بندی شده بر اساس آخرین تعرفه های قانونی مصوبه پست و با استفاده از سرویس های مورد درخواست طرف قرارداد می باشد.
ب – سرویس های مورد درخواست طرف قرارداد شامل سفارشی – پیشتاز – عادی می باشد.
ج – حجم تقریبی مرسولات طرف قرارداد به طور روزانه ...... فقره می باشد.

ماده 2 – محدوده جغرافیایی اجرای قرارداد :

محدوده جغرافیای از نظر قبول ...... منطقه ..... پستی و از نظر توزیع در سراسر کشور می باشد.

ماده 3 – مدت زمان اجرای قرارداد :

مدت زمان اجرای قرارداد از تاریخ ...... لغایت .... به مدت ..... سال شمسی تعیین می گردد و هر یک از طرفین جهت فسخ یا ختم قرارداد می بایستی یک ماه قبل از تاریخ مورد نظر طرف دیگر قرارداد را از تضمیم خود مطلع نماید ضمناً اجرای قرارداد به مدت .......... ماه پس از اتمام قرارداد خود به خود تمدید شده تلقی خواهد شد.

ماده 4 – هزینه اجرای قرارداد :

هزینه اجرای سرویس های مورد درخوایت طرف قرارداد شامل هزینه پستی ......... ریال خواهد بود.

تبصره 1 – طرف قرارداد در صورت تغییر حق اشتراک متعهد به پرداخت از تاریخ ابلاغ می شود.

تصره 2 – در صورت عدم انجام هرگونه عملیات پستی حق اشتراک ماهیانه دریافت خواهد شد.

ماده 5 – هزینه تخلیه صندوق شخصی :

در صورت تخلیه مرسولات صندوق شخصی استیجاری و توزیع آن در محل دبیرخانه طرف قرارداد توسط نماینده پست معادل ......... ریال حق آبونمان دریافت خواهد شد.

ماه 6 – تعهدات طرف قرارداد :

الف – طرف قرارداد می پذیرد آن دسته از مرسولات خود را که تسریع و فوری در توزیع آنها مورد نظر می باشد حسب اهمیت با سرویس موردنظر (پیک ویژه) ارسال نماید.
ب – طرف قرارداد موظف است مرسولات و امانات بهادار و با ارزش خود بیمه پستی نموده تا جبران خسارت وارده از طریق بیمه پستی انجام می گردد.
ج – لفاف بندی کلیه مرسولات بایستی مطابق مقررات پستی به وسیله طرف قرارداد انجام گردد و در این گونه موارد قبل از هر گونه اقدام بایست با طرف قرارداد مشورت نماید.
د – طرف قرارداد موظف است روزانه مرسولات سفارشی خود را طبق آموزش های داده شده در ....... برگ ثبت و آماده سازی نموده و به نماینده پست تحویل نماید و نماینده پست موظف است که آخرین حقوق و نرخ های پستی را در سطح مذکور تعیین و با ذکر تعداد مرسولات عادی در انتهای ثبت آن را به مهر تاریخ دار پست ممهور و یک نسخه از آن را به عنوان رسید به نماینده طرف قرارداد در ..... ماه اعاده نماید.
د- اداره پست هر ..... صورت حساب هزینه های پستی طرف قرارداد را تنظیم و ارسال خواهد نمود و طرف قرارداد موظف است کلیه هزینه ها و حقوق پستی منطقه را در پایان هر ...... ماه بر اساس صورت حساب تنظیمی آخرین نرخ های مصوب قانونی پست حداکثر ظرف مدت ...... روز از وصول صورت حساب به حساب جاری ....... درآمد منطقه ..... پستی نزد بانک ....... شعبه ..... واریز و فیش آن را به اداره حسابداری تحویل نماید.

تبصره 3 – در صورت عدم پرداخت مبلغ صورت حساب ارسالی توسط طرف قرارداد در موعد قرارداد پست می تواند از قبول هرگونه مرسوله در چارچوب قرارداد خودداری نماید.

ماده 7 – تعهدات پست :

الف – اداره پست موظف است برای یک نوبت مراجعه و دریافت مرسولات آماده شده طرف قرارداد به اداره پست نماینده ای را معرفی نماید.
ب – اداره پست موظف است مرسولات پسی طرف قرارداد را طبق برنامه زمان بندی شده بر اساس سرویس های مورد درخواست مبادله و توزیع نماید.
ج – اداره پست موظف است به هر گونه شکایت طرف قرارداد در خصوص خدمات انجام شده سریعاً رسیدگی و پاسخ قانع کننده ای صادر نماید ضمناً در صورت اثبات در مراجع صالح خسارت ناشی از قصور کارکنان پست به طرف قرارداد بر اساس مقررات پست پرداخت خواهد شد.

ماده 8 – اقامتگاه طرفین :

الف – اقامتکاه اداره پست به نشانی ...................................................
ب – اقامتگاه طرف قرارداد شرکت ............ به نشانی .....................................................................

ماذه 9 – توزیع نسخ :

این قرارداد در 9 ماده و 3 تبصره در ........ نسخه دارای اعتبار یکسان تنظیم و به مهر و امضا طرفین رسیده که پس از امضا بین طرفین لازم الاجراست.


                                      واحد پست                                                                           شرکت
                                       امضا و مهر                                                                        امضا و مهر

 

بیشتر بخوانیم:

 قرارداد بیمه باربری عمومی خشکی شرکتها و کارخانجات با سلب مسئولیت از بنگاه های حمل و نقل

 قرارداد خرید کالا

 قرارداد واگذاری یک واحد مسکونی در مجتمع ساختمانی+ 0
مخالفم - 0
نظرات : 0
منتشر نشده : 0

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید

تمام حقوق مادی و معنوی این پایگاه محفوظ و متعلق به تمیم خبر می باشد.
هرگونه کپی و نقل قول از مطالب سايت با ذكر منبع بلامانع است.