امروز: دوشنبه, ۰۳ مهر ۱۴۰۲ برابر با ۱۰ ربيع الأول ۱۴۴۵ قمری و ۲۵ سپتامبر ۲۰۲۳ میلادی
دوشنبه, ۲۲ ارديبهشت ۱۳۹۹ ۱۰:۵۵
۲۴
PNAZAR
نسخه چاپی

چرا نکرونومیکون، ترسناک ترین کتاب دنیاست؟

چرا نکرونومیکون، ترسناک ترین کتاب دنیاست؟
نکرونومیکون، ترسناک ترین و دیوانه کننده ترین کتاب جهان است که توسط شاعری دیوانه به نام عبدل از یونانی بازنویسی شده است. گفته می شود که نویسنده آن 10 سال در بیایان ها با اجنه زندگی می کرده است.
به گزارشتمیم نیوز

نکرونومیکون، ترسناک ترین کتاب جهان درواقع ترجمه یونانی کتاب العضیفه ست که توسط یه شاعر دیوانه یمنی به نام عبدل الحضرت تو سال ۷۳۰ میلادی نوشته شده، العضیف به زبان عربی معنی زمزمه شبانه میده و منظور زمزمه های شیطانی شبانه است.

عبدل الحضرت قبل از نوشتن ترسناک ترین کتاب جهان، بمدت ده سال تو بیابان های ربا الخالییه که مکانی ممنوعه بوده زندگی میکرده که داستانهای زیادی راجع به این بیابون و موجودات خبیث و ارواح شیطانی که ازش محافظت میکردن، و نویسنده ترسناک ترین کتاب جهان گفته شده.

نحوه مرگ عبدال الحضرت، نویسنده مرموز و شیطانی

عبدل الحضرت شیاطینی به اسم‌های یوغ ساثوث و کاثولا رو عبادت میکرده و ادعا میکرده شهر پنهان منارها رو می دیده. شهری که زیر صحرای بزرگ عربستان مخفی شده و سالها پیش توسط بشری غیر از انسان روی زمین ساخته شده.

این نویسنده مرموز ۸ سال بعد از نوشتن این کتاب، تو روز روشن و جلوی چشم مردم بطرز وحشتناکی کشته و تکه تکه شد و مردم اعتقاد دارن که نیروهای شیطانی عبدل الحضرت رو به این طرز کشتن. فقط این چیزها نیست که باعث شده این کتاب، ترسناک ترین کتاب دنیا بشه و ماجرا به همین جا ختم نمیشه!

چی باعث شده نکرونومیکون، ترسناک ترین کتاب جهان باشه؟

کتاب عبدالعضیف ۲۲۰ سال بعد توسط تئودوروس پیلاتوس به زبان یونانی ترجمه شد و اسم اون به نکرونومیکون ترجمه و تغییر داده شد و تا ده‌ها سال بعد، این کتاب بعنوان یه منبع برای انجام مراسم ‌های خونبار و وحشتناک قربانی کردن افراد استفاده میشد.

این کتاب به زیانهای لاتین، آلمانی و اسپانیایی ترجمه شده و هر بار بعد از ترجمه توسط روحانیون اون زمان تکفیر و ممنوع شده. نسخه ترجمه شده انگلیسی اون هرگز منتشر نشده و در حد دستنوشته باقی مونده و نسخه عربی اون سالها قبل سوزانده شد و از بین رفت.

در حال حاضر نسخه هایی از این کتاب تو موزه بریتانیا، پاریس و بونس آیرس به شکل قفل و مهروموم شده نگه داری میشن و اما دلیل این محافظت بیش از حد از این کتاب شایعاتیه در مورد اون گفته میشده. این شایعات میگن که هرکس به نحوی با این کتاب در ارتباط بوده، اون رو خونده یا ترجمه کرده بطریقی نامعلوم کشته شده یا خودکشی کرده.

 

بیشتر بخوانیم:

 جمجمه های اسرار آمیز پاراکاس

 آیا ساخت واکسن با سلول مرده جنین صحت دارد؟

 داستان واقعی دزدان دریایی و آب های بین المللی

 ویدیوی موک بنگ در چین منع و شامل جیمه نقدی شد+ 24
مخالفم - 6

تمام حقوق مادی و معنوی این پایگاه محفوظ و متعلق به تمیم خبر می باشد.
هرگونه کپی و نقل قول از مطالب سايت با ذكر منبع بلامانع است.