امروز: دوشنبه, ۱۳ تیر ۱۴۰۱ برابر با ۰۵ ذو الحجة ۱۴۴۳ قمری و ۰۴ ژوئیه ۲۰۲۲ میلادی
سه شنبه, ۰۸ مهر ۱۳۹۹ ۱۲:۰۷
۰
PNAZAR
نسخه چاپی

قرارداد مشارکت در تاسیس شرکت

قرارداد مشارکت در تاسیس شرکت
به گزارشتمیم نیوز

قرارداد حاضر بین شرکت ......... به نمایندگی آقای ....... به آدرس ........................... که از این پس طرف اول نامیده می شود و آقای .......... فرزند ....... به آدرس ............................. که از این پس طرف دوم نامیده می شود منعقد می گردد.

الف – موضوع قرارداد :

عبارتند از مشارکت در تاسیس شرکت ........ (با مسئولیت محدود) جهت استفاده از مجوز ....... به شماره ...... که به نام شرکت مذکور صادر شده است.

ب – شرایط قرارداد :

1-    طرفین توافق نمودند پس از امضا قرارداد و تبادل اسناد مربوطه به صورت مشترک نسبت به تاسیس شرکت به نام ......... از نوع شرکت تجاری با نسبت سهم ...... % متعلق به طرف اول .......... % متعلق به طرف دوم قرارداد اقدام نمایند.
2-    سرمایه شرکت موضوع قرارداد معادل ........ ریال مشخص گردید که به نسبت حق السهم از سوی هر یک از طرفین تامین خواهد شد.
3-    هیئت مدیره شرکت موضوع قرارداد مرکب از ...... نفر شامل ..... نفر نمایندگان  طرف اول و یک نفر نماینده طرف دوم می باشد.
4-    سایر مسائل مربو به تاسیس شرکت تجاری بر اساس قانون تجارت تنظیم خواهد گردید.
5-    طرف دوم متعهد گردید بلافاصله پس از امضا قرارداد و شروع عملیات ثبت شرکت نسبت به انعکاس موضوع به .......... جهت صدور مجوز نهایی به نام شرکت ثبت شده و معرفی آدرس طرف اول به نشانی ............. اقدام نماید.

تبصره 1- مسئولیت طی مراحل اداری موضوع این بند با طرف دوم می باشد بدیهی است در صورت بروز هر گونه مشکل در اجرا مفاد آن مراتب باعث فسخ قرارداد و انحلال شرکت تاسییس شده خواهد گردید.

1-    مقرر شد پس از ..... به نام شرکت ثبت شده کلیه عملیات تبلیغاتی اجرا شده در قالب مجوز مذکور، در چهارچوب شرکت فوق الذکر و با در نظر گرفتن کلیه ابعاد حقوقی و مالی مربوطه به صورت مستقل انجام گیرد.
2-    با توجه به معرفی طرف دوم به عنوان مدیر ...... مقرر گردید ایشان تا اطلاع ثانویه در سمت فوق انجام وظیفه نمایند بدیهی است هیئت مدیره شرکت ثبت شده در خصوص شخص مدیر و حقوق و مزایای مربوطه تصمیم خواهد گرفت.

ج – مبلغ قرارداد :

با توجه به صدور اولیه مجوز .......... به نام طرف دوم به ازاء ....... % سهام واگذار شده شرکت مذکور به طرف اول مقرر گردید مبلغ ....... ریال از سوی شرکت ....... به طریق ذیل پرداخت گردد :
1-    معادل ........ مبلغ مذکور طی چک شماره ....... مورخ ...... عهده بانک ..... شعبه ........ به مبلغ ........ ریال
چک مذکور پس از امضا قرارداد قابل وصول می باشد.
2-    معادل ....... مبلغ مذکور طی چک شماره ........ مورخ ....... عهده بانک ....... شعبه .......به مبلغ ....... ریال
که این چک حتی در صورت سر رسید پس از ثبت کامل شرکت و صدور محوز ........ به نام شرکت ثبت شده قابل وصول می باشد.

تبصره 2 – ارزش ...... سهام متعلق به طرف دوم معادل ...... ریال تعیین گردید که مقرر شد طرف دوم می تواند طی مدت ......... ماه در صورت تمایل نسبت به خرید آن با قیمت مشخص شده از طرف اول اقدام نماید پس از آن قیمت سهام مذکور بر اساس نظر طرف دوم مشخص می گردد.
موافقت نامه کتبی طرف دوم در این خصوص ضمیمه قرارداد می باشد.

د -  در صورت بروز هر گونه اشکال در مفاد قرارداد موارد ابتدا از طریق مذاکره و پس از آن از طریق داور مرضی الطرفین حل گردیده در صورت عدم حصول توافق موارد قابل طرح در مراجع ذیصلاح قانونی خواهد بود.           

ح – این قرارداد در ..... بند ...... ماده و ...... تبصره و ........ نسخه تنظیم و امضا گردیده و فی مابین طرفین مبادله شد.


                      طرف اول                                                                                          طرف دوم
                  شرکت ..........                                                                                  شرکت ............
          به مدیریت آقای ..........                                                                      به مدیریت آقای..............

 

بیشتر بخوانیم:

قرارداد مشارکت احداث بنا

 قرارداد استخدام کارمند

قرارداد مطالعه توجیهی و طراحی و نظارت بر اجرا

قرارداد حمل و نقل محموله از کشتی به کامیون



+ 0
مخالفم - 0

تمام حقوق مادی و معنوی این پایگاه محفوظ و متعلق به تمیم خبر می باشد .
هرگونه کپی و نقل قول از مطالب سايت با ذكر منبع بلامانع است.